preloader
درباره شرکت سرگرمی‌های رشدآفرین

چوبین

با استعانت از خدای متعال، «شرکت سرگرمی‌های رشد آفرین چوبین» از سال ۱۳۸۹ با اعتقاد به تاثیر شگرف بازی‌های دوران کودکی در شخصیت و توانمندی‌های افراد، کار خود را در حوزه بازی و اسباب بازی آغاز کرد.

شرکت چوبین با این رویکرد اصلی وارد عرصه تولید اسباب بازی شد که «بازی، سرگرمی نیست بلکه زندگی کودکانه است» و همچنان که در زندگی افراد و اقشار مختلف جامعه به نحوی موضوع «سبک زندگی» مطرح است، درمورد کودک نیز باید «سبک زندگی کودکانه» به نحو مناسبی تعریف شده و شکل بگیرد.

بر همین اساس نیاز است که محصولاتی متناسب با این سبک زندگی تولید و عرضه شود. قطعا طراحی چنین محصولاتی دشواری‌های فراوانی را در برداشت، زیرا علاوه برمحتوای آن، در نظر گرفتن ویژگی‌های رفتاری کودک و ملاحظاتی که برای محصولات خاص آنها وجود دارد، نیز برپیچیدگی کار می‌افزود. به این ترتیب این شرکت تمرکز خود را بر طراحی، ساخت و ارایه بازی‌هایی قرار‌داده است که می تواند دانش، مهارت و ویژگی های شخصیتی کودکان را رشد دهد.

چوبین
روپک

 

از طرفی با توجه به مشکلاتی که استفاده از مواد اولیه پلاستیکی و پلیمری در دراز مدت در سلامت کودکان خواهد داشت، راهبرد اصلی این شرکت «استفاده حداکثری ازمواد اولیه طبیعی به ویژه چوب»است، در ضمن ارایه محصولات با قیمتی قابل رقابت با محصولات غیر چوبی بدون کاهش کیفیت از اهداف این شرکت است، چرا که معمولا محصولات چوبی در حوزه اسباب بازی جزء محصولات گران‌قیمت به حساب می‌آیند.

در حال حاضر محصولات چوبی این شرکت با برند «روپک» (رشد و پرورش کودک) به بازار عرضه می شود.

اسباب بازی چوبی

ده سال تجربه تولید

تیم تولید، طراحی و عملیات شرکت چوبین در زمینه تولید اسباب بازی چوبی، بیش از ده سال تجربه داشته و همچنان در این مسیر در حال کسب تجربه و توسعه‌ی کمی و کیفی تولیدات چوبین هستند.

اسباب بازی چوبی

فروش عمده و خرده

چوبین با بهره‌گیری از شبکه‌های توزیع و فروش موجود، چه در سطح عمده‌فروشی و چه در سطح خرده فروشی، محصولات چوبین را در سرتاسر کشور پخش کرده و همواره در جهت توسعه‌ی شبکه‌ی توزیع کوشیده است.

اسباب بازی چوبی

فروش آنلاین

سایت فروشگاهی چوبین بیش از هشت سال سابقه‌ی فعالیت دارد. چوبین همواره سعی کرده است با پیگیری سفارشات آنلاین و پشتیبانی قوی، در جهت افزایش سطح رضایت مشتریان آنلاین گام برداشته است.

اسباب بازی چوبی

تولید ملی

ماده‌ی اولیه‌ی تمام اسباب‌بازی‌های چوبی ساخته شده توسط شرکت چوبین، تماما از جنگل‌های شمال کشور تأمین می‌شود و توسط تأمین‌کنندگان معتبر به دست چوبین می‌رسند.

اسباب بازی چوبی

رشد و پرورش کودک

اسباب‌ بازی های طراحی شده توسط چوبین با هدف افزایش مهارت‌های ذهنی، حسی، حرکتی و فیزیکی مدل‌سازی و طراحی می‌شوند تا گامی مؤثر در جهت رشد و پرورش کودک ایرانی برداشته باشند.